0
۰ تومان
0
روش های از بین بردن زردی مو دکلره و رنگ شده در خانه

از بین بردن زردی مو کار سختی است، بخصوص زمانی که بخواهید به رنگ موی بلوند، خاکستری و سفید برسید. معمولاً بیشتر افرادی که دکلره می‌کنند، متوجه زردی موهایشان می‌شوند و به دنبال راهی برای از بین بردن زردی موی دکلره شده هستند. به دست آوردن رنگ موی بلوند، خاکستری و سفید کمی دشوار است و در اغلب مواقع حتی آرایشگرها هم نمی‌توانند چندان در انجام آن موفق باشند، مگر اینکه کار را به یک آرایشگر ماهر بسپارید.

حال اگر موهایمان پس از رنگ و دکلره دچار زردی شد چکار کنیم؟ آیا می‌دانید که برای از بین بردن زردی مو دکلره شده و رنگ شده روش‌های طبیعی نیز وجود دارد؟

از بین بردن زردی موی رنگ شده

حتماً برای شما هم بارها پیش آمده که موهایتان را رنگ کردید، در روز اول فوق العاده زیبا و جذاب بنظر می‌رسد، اما فردای آن روز متوجه می‌شوید موهایتان دچار زردی شده است. البته جز زردی مو گاهی موی رنگ شده دچار تناژ نارنجی و قرمز می‌شود و به مراتب تحمل این رنگ‌ها دشوارتر است.

علت اصلی بروز چنین حالت ناخوشایندی استفاده زیاد از دکلره و رنگ مو است. هر بار که از ترکیبات دکلره روی موهایتان می‌زنید، فیبر موها محوتر می‌شود و زردی مو بروز می‌کند. به همین دلیل ما رنگ مو بدون دکلره را پیشنهاد می کنیم. البته هیچ مشکلی بدون راه حل نیست و برای از بین بردن زردی مو نیز روش‌ها و تکنیک‌های خوبی وجود دارد.

از بین بردن زردی موی رنگ شده

از بین بردن زردی موی دکلره شده

خوشبختانه شما می‌توانید به طور طبیعی از شر زردی موهای خود خلاص شوید. اگر موهایتان بلوند است، سعی کنید موهایتان را با آب لیمو روشن کنید. اگر موهای شما بلوند، خاکستری یا سفید است، از آبکشی با سرکه سیب یا خمیر جوش شیرین- پراکسید هیدروژن استفاده کنید. پس از، از بین بردن زردی مو می‌توانید با ایجاد چند تغییر در روال مراقبت از موهای رنگ شده از برگشت زردی مو جلوگیری کنید.

اگر قصد از بین بردن زردی مو دکلره شده را دارید و یا اینکه برای از بین بردن زردی موی رنگ شده راه حل خوبی تاکنون پیدا نکردید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

از بین بردن زردی مو رنگ شده و دکلره شده

برای از بین بردن زردی مو رنگ شده و دکلره شده چند روش طبیعی وجود دارد، که امتحان کردنشان ضرری ندارد.

روشن کردن موهای بلوند طبیعی با آب لیمو

آب ۲ عدد لیمو را بگیرید و در یک بطری اسپری بریزید. ۲ عدد لیمو را از وسط نصف کنید، سپس آب آن را در یک پیمانه تمیز فشار دهید. سپس آب لیمو را در یک بطری اسپری بریزید. در مرحله بعد به ازای مقدار آبلیمویی که دارید، نصف آب گرم اضافه کنید. بطری را خوب تکان دهید تا آبلیمو و آب ترکیب شوند.

آب لیمو را روی موهای خود اسپری کنید. موهایتان را با آب لیمو بپوشانید تا مرطوب شود. بیشتر این ترکیب را روی ناحیه‌های دچار زردی اسپری کنید. از این محلول روی ریشه موها نیز اسپری کنید. حداقل ۱ ساعت زیر آفتاب بنشینید. سعی کنید مکانی را پیدا کنید که در معرض نور مستقیم خورشید باشد.

پس از ۱ ساعت موهایتان را بشویید و از نرم کننده هم استفاده کنید. برای شستن موها ابتدا موهایتان را مرطوب کنید و سپس شامپو بزنید تا آب لیمو به خوبی از روی ریشه و ساقه موهای پاک شود. برای اینکه ترکیبات آبلیمو سبب خشک شدن مو نشود، اجازه دهید نرم کننده ۳ دقیقه روی موها بماند و سپس با آب خنک آبکشی کنید.

این درمان را هر ۱ تا ۲ روز یکبار برای از بین بردن زردی مو تکرار کنید. البته دقت کنید که آب لیمو اثرات خیلی قوی در از بین بردن زردی مو رنگ شده ندارد و تنها مقداری از زردی آن را کاهش می‌دهد.

روشن کردن موهای بلوند طبیعی با آب لیمو

 از بین بردن زردی موی رنگ دکلره شده با سرکه سیب

برای از بین بردن زردی موی دکلره شده با سرکه سیب به ۱ فنجان سرکه سیب احتیاج دارید. سرکه سیب را داخل یک بطری اسپری بریزید. سپس از سرکه سیب روی موهایتان به خصوص بخش‌هایی که زردی دارد، اسپری کنید. برای اسپری کردن سرکه روی موها از ریشه شروع کنید و سپس کل موهایتان را مرطوب کنید.

برای از بین بردن زردی مو با سرکه سیب باید اجازه دهید، سرکه به مدت ۲ تا ۳ دقیقه روی موها و پوست سر باقی بماند. در این مدت پوست سر را ماساژ دهید، تا ترکیبات سرکه جذب آن شود. برای شستن موها از آب گرم استفاده کنید. زیر آب بایستید تا سرکه به سمت نوک موها پایین برود. حداقل ۱ تا ۲ دقیقه زیر دوش آب گرم بمانید تا موهایتان به خوبی شسته شوند و ترکیبات سرکه از بین برود.

سپس از یک نرم کننده روی موهای مرطوب استفاده کنید و بطور یکنواخت ساقه موها را با آن ماساژ دهید. بگذارید نرم کننده ۳ دقیقه روی موهایتان بماند، سپس از آب خنک برای شستشو موها استفاده کنید.

 از بین بردن زردی موی رنگ دکلره شده با سرکه سیب

از بین بردن زردی مو با جوش شیرین و پراکسید هیدروژن

برای از بین بردن زردی مو رنگ شده و دکلره شده ۴۵ گرم جوش شیرین را با ۲ قاشق غذاخوری پراکسید هیدروژن ۳ درصد مخلوط کنید. این ترکیب را داخل یک کاسه بریزید. جوش شیرین و پراکسید هیدروژن را هم بزنید تا به شکل خمیر درآیند. از یک قاشق پلاستیک یا چوبی برای مخلوط کردن جوش شیرین و پراکسید هیدروژن استفاده کنید. ترکیب کردن مواد را تا جایی ادامه دهید که به یک بافت یکنواخت برسید.

از انگشتان خود یا یک اپلیکاتور رنگ برای زدن خمیر به موهای خود استفاده کنید. مطمئن شوید که خمیر را به صورت یکنواخت روی موها به خصوص نواحی دچار زردی زده‌اید. اجازه دهید خمیر به مدت ۱۵ دقیقه روی موهایتان بماند، سپس با آب گرم موهایتان را بشویید.

موهای خود را با آب گرم و شامپو بشویید. شامپو را از ریشه تا انتها روی موهای خود بمالید و سپس موهایتان را با آب گرم آبکشی کنید. سپس از یک نرم کننده استفاده کنید و ساقه موهایتان را با نرم کننده بپوشانید. ۳ دقیقه صبر کنید و سپس موها را با آب خنک بشویید.

از بین بردن زردی مو با جوش شیرین و پراکسید هیدروژن

جلوگیری از زرد شدن موی رنگ شده با شامپو بنفش

برای از بین زردی مو ناشی از دکلره و رنگ مو هر هفته از یک شامپو رنگ بنفش استفاده کنید. این شامپو ضمن تقویت موهایتان، رسوبات ریز رنگی را روی موهای شما برجای می‌گذارد. این رسوبات رنگی از زرد و نارنجی شده موهای رنگ شده جلوگیری می‌کند. شما می‌توانید این محصول را هفته‌ای یکبار به جای شامپوی شستشوی موهایتان استفاده کنید.

اگر موهایتان را بلوند کرده‌اید، برای از بین بردن زردی مو از شامپو بنفش تیره‌تر استفاده کنید. اگر موهایتان را نقره‌ای یا سفید کرده‌‌اید از شامپو بنفش روشن‌تر استفاده کنید. موهایتان را ماهی یکبار با شامپوی شفاف کننده بشویید. آبی که با آن موها را شستشو می‌دهید، ممکن است حاوی مواد معدنی باشد که روی موها رسوب می‌کنند. این مواد معدنی می‌توانند به گرمای اتو واکنش نشان دهند و سبب زردی مو شوند.

برای جلوگیری از سوختن موهایتان در اثر استفاده از ابزارهای حرارتی از یک محافظ حرارتی استفاده کنید. متاسفانه آسیب گرما می‌تواند موهای بور، دلکره شده و رنگ شده یا خاکستری و سفید را زرد کند. از آنجایی که مو آسیب دیده است، نمی‌توانید بدون کوتاه کردن موهای خود برای از بین بردن زردی مو اقدام موثری بکنید. بنابراین محافظت از مو در برابر حرارت را جدی بگیرید و همیشه از یک اسپری محافظ حرارتی استفاده کنید. قبل از اینکه موهایتان را سشوار بکشید یا اتو بزنید، مقدار کافی اسپری محافظ حرارتی روی موهایتان بزنید و سپس از محصول حرارتی حالت دهنده استفاده کنید.

استفاده از محافظ حرارتی مو

قبل از استفاده ابزار حرارتی مطمئن شوید که تمیز است. اتو کثیف ناخواسته رسوباتی را روی موهای شما برجای می‌گذارد و ممکن است سبب سوختن موهایتان شود. حتماً برای جلوگیری و از بین بردن زردی مو هفته‌ای یکبار ابزار حرارتی و حالت دهنده مو را با دستمال پاک کنید تا تمیز بماند.

اگر به شنا کردن در استخر علاقه دارید و به تازگی متوجه شدید که موهایتان پس از رنگ کردن زرد شده، احتمالاً موهای خود را به خوبی در برابر کلر موجود در آب استخر محافظت نکردید. هنگام شنا از کلاه شنا استفاده کنید.کلر می‌تواند به موهای شما آسیب برساند و سبب زردی مو می‌شود. بنابراین یکی از راه‌های از بین بردن زردی مو پیشگیری از تماس موهای رنگ شده با آب استخر است.

از بین بردن زردی مو با رنگ دودی

یکی از روش‌های موثر از بین بردن زردی مو استفاده از رنگ دودی است. بسیاری از بانوان درحالیکه سعی می‌کنند موهای خود را به رنگ بلوند خاکستری یا بلوند پلاتینه درآورند، با زرد و یا نارنجی شدن موهایشان مواجه می‌شوند. این زردی بسیار ناخوشایند است و کاملاً آن رنگ مو مطلوبی که در نظر داشتیم را از بین می برد.

از بین بردن زردی مو با رنگ دودی یک روش عالی برای این است که این فاجعه را جبران کنیم و زردی مو را برطرف نماییم. برای از بین بردن زردی مو با رنگ دودی همانطور که مشخص است، به رنگ دودی احتیاج دارید. همچنین در این تکنیک از بین بردن زردی مو باید مقداری رنگ زیتونی نیز با رنگ دودی ترکیب کنید.

از بین بردن زردی مو با رنگ دودی

نحوه جلوگیری از زردی مو رنگ شده با رنگ دودی

برخی میپرسند آیا می‌توانیم پیش از اینکه موهایمان را به رنگ بلوند خاکستری یا بلوند پلاتینه رنگ کنیم، جلوی زردی مو را بگیریم؟

بله شما می‌توانید رنگ موی دودی روشن سری M را به رنگ موی مورد نظرتان اضافه کنید و سپس موهایتان را رنگ کنید. البته این زمانی توصیه می‌شود که شما زردی مو را گرفتید و قصد دارید مجدداً موها را به همان رنگ، رنگ کنید. پس از اینکه رنگ را به مو زدید ۵ تا ۱۵ دقیقه صبر کنید و بعد موهایتان را بشویید.

از بین بردن زردی مو با واریاسیون نقره‌ای

از بین بردن زردی مو با واریاسیون نقره‌ای یکی از کاربردی‌ترین و موثرترین روش‌های از بین بردن زردی مو به شمار می‌رود. اگر موهایتان در اثر دکلره یا رنگ مو دچار زردی شده می‌توانید با استفاده از این محصول جذابیت رنگ مو را حفظ کنید و همچنین حالت ناخوشایند زردی را برطرف کنید. جهت از بین بردن زردی مو با واریاسیون نقره‌ای مقدار کافی اکسیدان ۱۲% را با دو بند انگشت واریاسیون نقره‌ای ترکیب کنید و روی موهایتان، بخصوص نواحی دچار زردی بزنید.

از بین بردن تناژ نارنجی با واریاسیون خاکستری و آبی

اغلب افراد می‌گویند موها پس از رنگ شدن و دکلره شدن دچار زردی می‌شوند، حال آنکه برخی از قرمزی و نارنجی شدن موها شکایت می‌کنند. آیا این گروه نیز می‌توانند از واریاسیون نقره‌ای برای برطرف کردن تناژ نارنجی کمک بگیرند؟

بهتر است که چنین کاری نکنید. اگر موهایتان در اثر رنگ کردن تناژ نارنجی پیدا کرد از واریاسیون آبی و خاکستری استفاده کنید. این دو واریاسیون را مانند رنگساژ روی موها بزنید، میبینید که تناژ نارنجی و زردی موها را کاملاً برطرف می‌کند.

از بین بردن تناژ نارنجی با واریاسیون خاکستری و آبی

از بین بردن زردی با رنگساژ

کمتر کسی است که بگوید بعد از چندبار رنگ کردن و دکلره کردن موها گرفتار زردی مو نشده است. حال اگر موهایتان دچار زردی شد می‌توانید از روش‌های گوناگونی استفاده کنید و این تناژ ناخوشایند را برطرف کنید. از بین بردن زردی با رنگساژ کردن مو یکی از روش‌های درمان موهای رنگ شده و دکلره شده درگیر به زردی است. بهترین رنگساژی که می‌توانید برای از بین بردن زردی مو استفاده کنید، رنگساژ آبی است.

حتماً می دانید که رنگ زرد و آبی مکمل یکدیگر هستند. بنابراین اگر از رنگساژ آبی استفاده کنید، اثر زردی از روی موها رنگ شده و دکلره شده از بین می‌رود. برای استفاده از تکنیک رنگساژ در درمان زردی مو به ترتیب زیر عمل کنید:

اکسیدان ۶%، ۱ لیوان آب و ۱۵ گرم واریاسیون آبی را با هم ترکیب کنید. دقت کنید مقدار اکسیدان و واریاسیون برابر باشد.

در روش دوم می‌توانید ۲ قاشق رنگ آبی و به همان میزان رنگ بنفش را با نسبت برابر اکسیدان ۶% ترکیب کنید. این مواد را با ۱ لیوان آب ترکیب کرده و به موهایتان به خصوص بخش‌های درگیر به زردی بمالید.

از بین بردن زردی مو دکلره شده با رنگ تیره

یکی از راه‌های از بین بردن زردی مو دکلره شده، تیره کردن آن است. در واقع تیره کردن موها یکی از راحتترین روش‌های از بین بردن زردی مو است. در این حالت شما دیگر مجبور نیستید مجدداً از رنگ مو یا ترکیبات دکلره استفاده کنید.

همچنین توصیه می‌کنیم گاهی از ماسک ضد زردی مو استفاده کنید. شما می‌توانید این محصول را به تنها یا در کنار شامپو ضد زردی مو به کار ببرید و از اثرات آن بهرمند شوید.

از بین بردن زردی مو دکلره شده با رنگ تیره

از بین بردن زردی مو رنگ شده با فوم رنگساژ مو

یکی از روش‌های راحت و موثر برای از بین بردن زردی مو استفاده از فوم رنگساژ مو است. فوم رنگساژ مو یکی از جدیدترین و موثرترین محصولات درمان زردی مو پس از رنگ کردن محسوب می‌شود. انواع فوم‌های رنگساژ مو، محصولاتی هستند که مانند شامپو کف می‌کنند اما حاوی رنگدانه هستند. مزیت استفاده از این محصول این است که دیگر نیاز به ترکیب چند محصول برای برطرف کردن زردی مو نخواهید داشت .

اگر موهای شما زردی ندارد و تناژ قرمز و نارنجی به خود گرفته باز هم می‌توانید از این محصول کمک بگیرید. این فوم را می‌توانید با شامپو ضد زردی مو ترکیب کنید و به موهای دکلره یا رنگ شده با تناژ نارنجی و قرمز بزنید. به طور کلی فوم رنگساژ و شامپو با تناژ بنفش مکمل یکدیگر هستند و می‌توانید از آن برای از بین بردن زردی مو، تقویت موها و همچنین جلوگیری از خشکی ساقه مو‌ها پس از رنگ و دکلره استفاده کنید.

از بین بردن زردی موی رنگ شده با ماسک مو

حتماً دیده‌اید که پس از دکلره کردن چقد موها از حالت طبیعی و کشسانی خود فاصله می‌گیرند و تقریباً خشک می‌شوند. در واقع یکی از دلایل شایع خشکی موها، دکلره کردن است. اما ممکن است بپرسید که خشکی مو چه ارتباطی با زردی مو دارد؟ خشکی حاصل از دکلره کردن سبب بروز زردی مو نیز می‌شود.

از بین بردن زردی موی رنگ شده با ماسک مو

یکی از محصولاتی که می‌تواند در از بین بردن زردی مو پس از دکلره و رنگ به شما کمک کند، ماسک مو است. برای درمان خشکی و جلوگیری از زردی مو پس از دکلره و رنگ از ماسک مو حاوی ترکیبات نرم کننده استفاده کنید. این گروه ماسک موها می‌توانند رطوبت مو را افزایش دهند و خاصیت کشسانی آن را نیز حفظ کنند.

حتماً محصول ماسک موی مناسب موهای رنگ شده را خریداری کنید. همچنین بهتر است ماسک مویی را انتخاب کنید که حاوی رنگدانه‌های بنفش است؛ چراکه رنگدانه‌های بنفش می‌توانند رنگ زردی مو را خنثی کنند. یکی از بهترین محصولات، ماسک مو رنگ شده زی موی است که کیفیت بالایی داشته و البته قیمت مناسبی هم دارد.

از بین بردن زردی مو با دکلره دوباره

یکی از موثرترین اما سخت‌ترین روش‌های از بین بردن زردی مو استفاده مجدد از دکلره است. این روش خیلی موثر است، اما اصلاً توصیه نمی‌کنیم که خودتان چنین کاری را در منزل انجام دهید. برای از بین بردن زردی مو با دکلره به آرایشگاه مراجعه کنید تا آسیب موها بیشتر نشود. این روش تقریباً قطعی‌ ترین راه برطرف کردن یا از بین بردن زردی مو است، اما چون به مهارت بالایی نیاز دارد هرکسی نمی‌تواند آن را انجام دهد و ممکن است به موها بیشتر آسیب وارد کند.

دلایل زرد شدن موها پس از رنگ و دکلره

احتمالاً اگر زردی و نارنجی و قرمزی در موهای تازه رنگ شده خود ببینید به آرایشگر گله می‌کنید. اما خوب است بدانید که همیشه زردی مو به معنای کار غیر حرفه‌ای آرایشگر نیست و گاهی خود ما نیز در بروز این حالت ناخوشایند مقصر هستیم. در ادامه به دلایل شایع بروز زردی مو پس از رنگ و دکلره اشاره می‌کنیم. با دانستن این موارد می‌توانید برای از بین بردن زردی مو خیلی بهتر تصمیم بگیرید.

دلایل زرد شدن موها پس از رنگ و دکلره

مصرف شامپو حاوی سولفات

بیشتر بانوانی که به دنبال یافتن راه حلی برای از بین بردن زردی مو هستند، از شامپوهای حاوی سولفات استفاده می‌کنند و اصلاً خبر ندارند که این محصولات می‌تواند چه تاثیری بر مو و رنگ مو داشته باشند. شامپویی که برای شستشوی موهای رنگ شده و دکلره شده استفاده می‌کنید، باید کمتر از ۲ درصد سولفات داشته باشد و یا اینکه کاملاً فاقد سولفات باشد.

سولفات یک ترکیب بی‌اثر نیست و با ایجاد واکنشی که در شامپو ایجاد می‌کند سبب کف زایی بیشتر شامپو می‌شود. از سولفات برای افزایش اثرات تمیز کنندگی در شامپو‌ها استفاده می‌کنند، اما این ماده برای موهای دکلره و رنگ شده مناسب نیست. اگر می‌خواهید در فرایند از بین بردن زردی مو موفق باشید و دیگر چنین تجربه ناخوشایندی نداشته باشید، به محصول شوینده موی خود دقت کنید.

برای شستن موهای رنگ شده و دکلره شده توصیه می‌کنیم از شامپو بچه که فرمولاسیون ملایمی دارد استفاده کنید. البته در بازار بهترین شامپو بدون سولفات نیز وجود دارد که می‌توانید برای شستشو و تمیز کردن موهای رنگ شده بکار بگیرید.

زردی موها به خاطر سیلیکون

این مورد تقصیر شما نیست و حتی ممکن است در خلال فرآیند درمان و از بین بردن زردی مو نیز متوجه آن نشده باشید. شامپو حاوی ترکیبات مختلفی است که یکی از آن‌ها سیلیکون است. سیلیکون می‌تواند منجر به کدر و زرد شدن موهای رنگ شده و دکلره شده شود. بهترین کاری که شما می‌توانید بکنید دقت به برچسب محصول در هنگام خرید است. حتماً محصول شوینده‌ای را انتخاب کنید که حاوی ترکیبات آبرسان و مرطوب کننده باشد و همچنین ترکیبات سیلیکونی در تهیه آن بکار گرفته نشده باشد.

زردی موها در اثر نور خورشید

احتمالاً تاکنون کسی به شما نگفته یا حتی آرایشگر هم اشاره نکرده که موهای شما چقدر پس از دکلره کردن آسیب پذیر می‌شود و باید بیشتر مراقبش باشید. بعد از دکلره کردن برای اینکه جلوی بروز زردی مو را بگیرید و دیگر دنبال روش از بین بردن زردی مو نباشید، موهایتان از نور مستقیم خورشید محافظت کنید.

اگر پس از دکلره کردن موهایتان در مقابل نور مستقیم خورشید قرار بگیرید، موهایتان بزودی با یک تناژ زرد و نارنجی خودنمایی خواهد کرد. همچنین باید بدانید که اشعه‌های ماورا بنفش خورشید سبب خشکی موهایتان می‌شود و در نتیجه تکه‌های نامنظم زردی را روی موهایتان به وجود می‌آورد.

برای رفع زردی مو و بهتر بگوییم جلوگیری از بروز آن پس از دکلره کردن موهایتان را با کلاه یا روسری بپوشانید. البته فکر نکنید این آسیب تنها متوجه موهایی است که با رنگ روشن، رنگ شدند، حتی اگر رنگ موی جدید شما تیره هم باشد نور آفتاب می‌تواند در کمرنگ شدن و کدر شدن آن نقش داشته باشد.

زرد شدن موها با کلر

اگر بخاطر ریزش مو یا آسیب‌های مرتبط با مو به پزشک پوست و مو مراجعه کنید، یکی از توصیه‌هایش به شما این است که دیگر موهایتان را با آب شهر نشویید. آب شهر و آب استخر حاوی مقادیری از کلر هستند. کلر می‌تواند در زرد شدن و کدر شدن رنگ مو موثر باشد. همچنین کلر رطوبت طبیعی موهایتان را از بین میبرد و سبب شکنندگی و آسیب پذیری موها می‌شود. بنابراین یکی از روش‌های از بین بردن زردی مو و جلوگیری از بروز آن این است که ترجیحاً اجازه ندهید در استخر موهایتان مرطوب شود.


سوالات متداول

بهترین واریاسیون برای برطرف کردن تناژ نارنجی کدام است؟

بهترین واریاسیون برای از بین بردن تناژ نارنجی موهای رنگ شده، واریاسیون آبی و خاکستری است.

چرا شامپو ضد زردی مو به رنگ بنفش است؟

از آنجایی که زرد و بنفش رنگ‌های مکمل هستند، بنابراین برای از بین بردن زردی مو باید از شامپو ضد زردی حاوی رنگدانه‌های بنفش استفاده کنید تا اثر زردی خنثی شود.

آیا روغن مراکشی سبب زردی مو می‌شود؟

بله. با وجود اینکه روغن مراکشی محصولی ترمیمی و درمانگر است، اما روی موهای رنگ شده و دکلره شده اثر مطلوبی ندارد و سبب زردی مو می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X